KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17475306
nr 1747 5306
Robert Thegerström
(1857-1919), Sverige
Oljemålning, Robert Thegerström (1857-1919), Sverige, Signerad, kustlandskap, sterbhusstämpel. Olja på pannå, 21x33 cm, yttermått inklusive ram: 31x43
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 8 december 2025
kl 20:55:00
8/12 20:41:40
Robert Thegerström
Läs mer om Robert Thegerström